Používáme cookies pro správné fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací

Vyhledáme vaší cílovku

PPC Kampaně

PPC Kampaně

Vytváříme a spravujeme online PPC kampaně Sklik a AdWords a kampaně na sociálních sítích. Věnujeme se bannerové i textovové formě, správně nastavíme remarketing i retargeting. Pečlivě sledujeme, kterým kampaním se daří nejlépe, na koho je dobré cílit a od toho se pak odvíjí naše další práce. Umíme také zasáhnout návštěvníky vašeho webu i po jeho opuštění.

SEO

SEO

Optimalizace pro vyhledávače je komplexní proces a je vhodné na SEO pomýšlet již od začátku tvorby webu. Zpětně je sice optimalizace možná, avšak časově a finančně náročnější. V případě zájmu je postup velmi individuální, základní "kostra" zůstává podobná - vychází z analýzy vašeho webu, možností firmy a v neposlední řadě také osobní konzultace. Ceny za jednotlivé úkony se liší a velmi záleží na konkurenčním prostředí. Budeme se snažit vyjít vstříc vašim finančním možnostem.

Propagace na sociálních sítích

Propagace na sociálních sítích

Je důležité budovat vztah se zákazníky. Sociální sítě jsou skvělým nástrojem, který nesmí ve vaší marketingové strategii chybět. Rozhoupeme váš Facebook, Twitter nebo Instagram efektivní kampaní, zajistíme remarketing a připomeneme tak uživateli vaši značku a nalákáme ho tak zpět na váš web.

Emailový marketing

Emailový marketing

Komunikovat se zákazníky e-mailem je důležité, ještě důležitější je však správně cílit. Poradíme vám jak přivést uživatele k odběru novinek, jak rozselektovat databáze zákazníků, jimž pak můžete zasílat obsah, který je bude skutečně zajímat.

Porovnávače cen

Porovnávače cen

U porovnávačů cen (Heuréka, Zboží, aj.) vynikne každý malý nedostatek. Je to místo plné konkurence, proto je důležité být ke vstupu do těchto agregátorů dobře připraven. Pomůžeme vám prosadit se a následně monitorovat výsledky.

Začněte vydělávat více

Napište nám, co pro vás můžeme udělat. Uvidíte, že najdeme společné řešení! Vyplňte náš formulář, zavolejte nebo napište mail. Záleží na vás. Uvidíte, že budete vidět.

+420 775 049 115
Podmínky ochrany osobních údajů