Napište nám

Zvýšíme zisk
vašeho projektu

Jak toho docílíme?

PPC Kampaně

PPC Reklama

Mezi hlavní výhody PPC reklamy patří její okamžitá účinnost, díky které přivádíme cílovou skupinu zákazníků na web / E-shop od samotného spuštění projektu. Navrhneme strategii, bannery, texty a postaráme se o průběžnou optimalizaci.

SEO

SEO - optimalizace pro vyhledávače

90 % všech kliknutí ve výsledcích vyhledávání se děje na první straně. Představte si, že se zde objevujete i vy. Umíme optimalizovat faktory, díky kterým vás ve vyhledávání budeme kontinuálně posouvat výš.

Propagace na sociálních sítích

Marketing na sociálních sítích

Více než 1,7 miliard lidí se denně přihlásí do svých účtů na sociálních sítích. Vaši zákazníci jsou téměř jistě mezi nimi. Každý kanál sociálních médií je však zaměřen na specifickou populaci a trh, a proto je pro takovéto kampaně nutné přizvat odborníka.

Porovnávače cen

Srovnávače zboží

Velice oblíbeným marketingovým kanálem pro majitele e-shopů se staly srovnávače zboží. Tyto srovnávače jsou stále více komplexnější a k jejich obsluze již nestačí jen to, že nahrajete produkty, nastavíte cenu a čekáte na zisk.

Emailový marketing

Webová analytika

Pokud chcete něco efektivně řídit, musíte to umět změřit. Na web nasadíme měřící nástroje, díky kterým víme o všem, co se na webu děje. Tyto data využíváme k následné optimalizaci webu / e-shopu a marketingových kampaní.

Pečujeme o váš úspěch v online světě.

VÝZKUM

Zjistíme jak vaše cílová skupina uvažuje
před nákupem produktu / služby.

TVORBA

Získaná fakta jsou klíčem k vybudování služby, která hraje ve vašem byznysu důležitou roli.

SPRÁVA

O vše se postaráme.
Ve stanoveném termínu.

Začněte vydělávat více

Napište nám, co pro vás můžeme udělat. Uvidíte, že najdeme společné řešení! Vyplňte náš formulář, zavolejte nebo napište mail. Záleží na vás. Uvidíte, že budete vidět.

Podmínky zpracování údajů vložených do tohoto formuláře